Вхiд для агента

Тревел-провайдер Airlife – одне з найбільших агентств України з бронювання та продажу авіаквитків, готелів, організації трансферів та оформлення страхових полісів.

Наша місія

Надання чесної ціни клієнту (агенту) завдяки інноваційним ІТ-технологіям та забезпечення професійного обслуговування кожного клієнта.

Історія створення

Компанія була заснована у 2007 році. Ідея створення компанії – надання можливості будь-якій туристичній агенції України пропонувати своїм клієнтам сервіс продажу авіаквитків. Після отримання Сертифіката на право продажу авіаквитків та ІАТА-акредитації компанія стала генеральним інтегратором продуктів Galileo на території України. Нова бізнес-модель, запропонована компанією, отримала підтримку туристичного ринку та створила нішу на ринку продажу авіаквитків – консолідаторський бізнес. У 2010 році компанія запропонувала агентській мережі авторську програму навчання, що включає формат семінарів, вебінарів і майстер-класів. У 2011 році до контенту з авіаквитків, було додано програму продажу залізничних та автобусних квитків. У 2012 році – програма бронювання готелів та страхування. У 2014 році компанія стала організатором спеціалізованого заходу Авіафорум – майданчик для спілкування із постачальниками квиткових послуг. На даний час агентська мережа налічує близько 1500 турагентств.

Одночасно з розвитком агентської мережі компанія займається роздрібним продажем авіаквитків та роботою з корпоративними клієнтами. У 2014 році компанія відкрила свої представництва у Польщі та Великій Британії та є активним членом Асоціації лідерів турбізнесу України.

Наші цінності

Компетентний персонал компанії, передові ІТ-технології, персоналізовані взаємини із клієнтами (агентами)

Чому Airlife?

  • Працюємо для вас 7 днів на тиждень
  • Міжнародні зони виписки (750 авіакомпаній по всьому світу)
  • Оплата картками VISA або Mastercard
  • Цілодобова підтримка по телефону гарячої лінії
Партнeри про нас
Ігор Мельниченко
директор туристичної компанії "Сезон"
Туристична компанія “Сезон” вже протягом останніх 7 років успішно співпрацює з агентством Airlife у сфері бронювання авіаквитків. За всі ці роки ми не мали жодного випадку, який би змусив нас засумніватися у Вашому професіоналізмі. Співробітники агентства Airlife завжди відрізнялися оперативністю у відповідях на запити, а також гнучкістю у вирішенні будь-яких ситуацій. Особливо хочеться наголосити на можливості фактично цілодобової підтримки, що в нашій роботі є дуже важливим фактором.
Команда туристичної агенції “Tours & Tickets”
Бажаємо Airlife стрімко розвиватися та радувати нас новими досягненнями та перемогами! Центральний офіс Tours & Tickets і кожне агентство мережі дякує Airlife за плідну співпрацю. Ми дуже раді, що працюємо з таким надійним партнером!
Юлія Охріменко
туристична агенція "Нове світло"
Від імені агентства ТОВ «Агентство Нове світло» висловлюємо колективу компанії Airlife глибоку вдячність та дякуємо за співпрацю у наданні послуг туристичного спрямування. Наші компанії співпрацюють уже протягом п’яти років, і за весь цей час не було жодного випадку, який змусив би нас засумніватися у Вашому високому професіоналізмі. Ми, як і раніше, дякуємо Вам за надані послуги та багаторічне партнерство. Дуже приємно відчувати з боку працівників Вашої компанії оперативність та технічно грамотне ставлення до роботи протягом років нашої співпраці.
Ірина Соловйова
туристическое агенство "Аджун Интернешнл"
Ми розпочали співпрацю з компанією Airlife понад півроку тому і хочемо відзначити, що за цей час у нас встигли скластися надійні партнерські відносини. У роботі стикаємося з різними відділами і можемо сміливо сказати, що колектив Airlife – це команда професіоналів. Колеги, вітаємо Вас з ювілеєм та бажаємо подальшого процвітання Вашої компанії!
Юлія Гудковська
виконавчий директор туристичної агенції “Travelmania”
За довгі роки співпраці з компанією Airlife ми на практиці переконалися у її надійності та професіоналізмі співробітників. Ми дякуємо Airlife за вміння оперативно реагувати та якісно вирішувати найскладніші питання, за цілодобову підтримку, за особливе ставлення та індивідуальний підхід до клієнтів та партнерів. Особливо варто відзначити гнучкі та прозорі умови партнерства, що надаються компанією, їх відкритість до діалогу і роботу над конструктивною критикою. А також різнобічність інтересів: у 2014 році компанія Airlife спільно з нашою компанією виступили партнерами на Ukraine Fashion Week, де зробили свій внесок у розвиток української моди.

Вхiд

Авторизуваться або Вiдмiнити (не вiдправленнi даннi будуть втраченi)